Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikka07

    tag

    válasz fi:zi'k #16 üzenetére

    Én csak annyit írtam hogy a yamaha jó audio cuccokat gyárt nagyon nem lehet vele melléfogni leírtam egyéni véleményemet le szoktam irni más márkákról a negatív tapasztalataim is.A füles tetszik,de akkor inkább sennheisert vennék ha stereo fülesre lenne szükségem és rááldoznék több tíz ezer forintot ,de biztos ez is jol szol a formája meg annyia nem izgat inkább hangzása érdekelne kiprobálva.Mondjuk a 120cm vezeték nagyon rövid minimum kell vagy 3m szerintem az én zalmanomhoz 4m vezeték van én vettem még egy 1500ft-os fülest is beépitett mikrofonnal azzal tanulok angolt a rosetta stone-ban bgőven megfelel a célra.

    [ Szerkesztve ]

  • mikka07

    tag

    válasz fi:zi'k #19 üzenetére

    Minden márkánál mellé lehet nyulni volt több yamaha termékem is mind jó volt szerintem a mai világban elég dolog túl van árazva pl iphone csak sok hype miatt megveszik megtehetném hogy vegyek ,de nekem bőven elég agy samsung s4 mini még annak a tudását sem használom ki,viszont a gyári füles amit telo mellé adnak meglepően jól szól.Rengeteg embernek elég az mp3 én inkább lossles audiot hallgatok ha tehetem ,de sokan észre se vennék a külömbséget.Egy ismerősőm most vett egy onkyo erősítőt 160k-ért hdmi-s jobban felszereleve mint az enyém mégsem ér az én 10 éves erősítőm nyomába sem hangzásban igaz az én erősítőm 25kg az meg vagy 10kg.

  • DuplaZso

    aktív tag

    válasz fi:zi'k #12 üzenetére

    A reklámfotó megkomponálása, effektezése, kizárólag érzékekre ható mivolta, a divat-tyúk kinézete és "tekintete", a sablonos technikai paraméter, és 40 év tapasztalata. Egyáltalán az egész, ahogy meg van komponálva.
    Ez egy divatpicsáknak kitalált reklám, igen. Az érzékekre hat/érzéseket kelt , s - bár az indokokat tudjuk, de - mindenkinél (pláne a célcsoportnál !) kizárólag a birtoklási vágy felkeltésére alkalmas. Nehogy azt mondd, hogy nem ismered a reklámsablont: szívj te is malbórót, és te is olyan menő leszel, mint az, a képen látható lasszós, kalapos farmernadrágos lovas gyerek !

    Amíg nem hallottam a hangját, addig ez csak egy, a piacból szeletet kicsórni próbáló mezei tucattermék. És jó eséllyel utána is.
    Tudom én, hogy a Yamaha alapvetően jó cuccokat csinál, csakhogy... tudod... van az a pénz, amitől a hajad egyik fele neked is korpásodna. :)
    És biztos vagyok benne, hogy ez sem Japánban készül.

    Mellesleg ugyebár fogyasztói társadalomban élünk. Az érték már rég semmit nem számít, csak a profit.

Új hozzászólás Aktív témák