Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz SZIGMA #3985 üzenetére

    Nem vitázni akarok veletek, csak ti elfelejtitek megemlíteni hogy amellett hogy olcsó, sok kis apr idiótaság van, amit szokni kell. Pl minden telefonszám elé írd oda az ország hívószámát, különben nem tudod kitől jön az sms?!!?!

    És igen, a telefon ne merüljön nekem éjszaka 2%nál többet ha nincs semmi bekapcsolva. A Volte meg elméletileg a hanghívások minőségét javítja, ami a 4gel van kapcsolatban, egy 4g-s telefonnál szerintem alap elvárás hogy ez működjön.

    A kemera minősége nem lényeg, de az hogy nem tudom beállítani hogy mekkora felbontású képet készíthessek nevetséges.

    Amúgy jelenleg lehet nincs jobb választás, de a 4g-t leszámítva remek telefon a ZTE v9180, hasonló árban van, és amíg le nem ejtettem semmi gondom nem volt vele.

    A lényeg, hogy nem árt elmondani az újaknak hogy sok kis apróság rombolja a felhasználói élményt. És csak annak ajánlott, aki ezt képes elfogadni.

    Nem várok választ, viszont ezek tények, és a jövőben is meg fogom említeni, amíg ki nem javítják. Remélhetőleg az új miui egy okosabban átgondolt soft lesz.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák