Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrszitya

    senior tag

    válasz Bass #2039 üzenetére

    Nékem is van Maxell Metallics fülesem. Ár/értékben ehhez a telóhoz hasonló minőséget képvisel. Bőven átlag feletti mindkét eszköz... :)

    Más:

    Rendeltem még a telóval egy időben gyári fóliát Csájnából Szingapúrból (ebay), mivel a idehaza csak a fényes verziót forgalmazzák (azt is csak az "e-digitálisoknál" láttam gyakorlatilag), én viszont a matt híve vagyok.

    Igaz, 18-20 nap alatt jött meg, de - bár nem akarom elkajabálni', megint sikerült lenyűgözni picit, hasonlóan magához a telóhoz, és a MIUI-rendszerhez.

    Kettő helyett három fóliát kaptam (ha jól tippelem - minden kínaiul van írva - akkor 2 matt és 1 fényes), plusz egy antisztatizáló fóliát(!), két kis légbuborék-eltávolító cuccost (?), no meg a szokásos mini mikroszálas kendőt.
    Nem mellékesen és nem is meglepő módon, jóval olcsóbban szereztem be, mint idehaza. (Ekkora összegeknél meg vám sincs persze).

    A(z ajándék?) fényes fólia persze tükröződik és elég könnyen karcolódik, de cserébe a kijelző látványán gyakorlatilag semmit sem ront, és a légbuborékokat is sikerült szinte teljesen száműzni.

    Kíváncsi leszek majd a matt fóliákra, és a tartósságukra, addig is a napfényszegény időszakig marad szerintem a clear film.

Új hozzászólás Aktív témák