Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz Sebibalu #430 üzenetére

    Ha miui eu cseréled az könnyebb , pontosabban tyúklábas betűktől mentes, a kínai béta csak le vadászható ha fel van töltve valahová , de tényleg nem ajánlott kategória , mert az elmúlt időszakban is jött olyan (alfa/béta1 rom amitől bootloop lett és csak a miflash alkalmazással edl módban lehetett készüléket éleszteni). Nem konkrétan a note lite-ra , de közel sem biztos hogy készülék specifikus volt a hiba . Türelem ha lesz béta miui eu az majd nyugodtan felrakható . Számomra is várós a miui 12 , de megvárom az idejét amikor biztonsággal fel lehet rakni és használni . Amúgy a bl nyitás, twrp telepítés , majd a custom rom felrakása könnyen és gyorsan megy . Én is kérdezősködtem elötte , néha kellett egy kis megerősítés , de aggódnom is kár volt annyira könnyű feladat . Amiatt tartottam csak , ha esetleg edl módban kell feléleszteni a bootloop vagy hasonló hibából , mert annak még nem olvastam utána ,hogy mely módszerrel lehet edl módba léptetni pl billentyű kombo , vagy deep flash usb kábel , esetleg szétszerelés és tesztponttal , vagy csak simán cmd alól kiadott paranccsal. .

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák