Új hozzászólás Aktív témák

  • niklebi

    senior tag

    Én [ezt] a tokot használom már egy éve. Jó párszor levettem de még semmi baja.

    A Samsung Watch miatt mert nem küldi a telefon az üzeneteket és az e mail-leket, lecseréltem az EU-s romot Global Developerre. Életem egyik nagy tévedése volt. :W Az óra továbbra sem működött rendesen, de az a rom hát nem is tudom, egyszerűen megdöbbentett. Tele van szemetelve minden féle programokkal. Törölni nem lehet őket, de amin legjobban megdöbbentem az a telefon lassúsága volt. Nem volt ujjlenyomat felvéve, így mikor feloldottam a képernyőt 2-3 másodperc is eltelt mire betöltötte, és utána is még legalább 1-2 másodpercébe került mire az ikonok rendesen megjelentek. Egy rakás beállítást alig találtam meg. A TWRP-ét nem lehet feltenni, mert nem engedi a Mi recovery, stb.-stb. Fél nap után ment vissza az EU-s rom. Soha többet nem próbálom ki egyik Global romot sem. Elnézést kérek azoktól akik ezeket használják, de nekem soha többet. Ha következő telefon is Xiaomi lenne akkor repül a rajt lévő rom ahogy megtehetem. :D

    Közben rájöttem, hogy az óra alkalmazások a telefonon valamilyen módon érzékelik a nyitott bootloader-t. Ráment a keddi napom, de úgy néz ki megoldottam. A telefont a Google Huawei Mate 20 pro-nak látja. Ez úgy derült ki, hogy a gmail-ban küldött egy értesítést, hogy ilyen telefonnal valaki be akart lépni a fiókomba. Gyorsan jelszót váltottam. Másnap mikor néztem megbízható telefonként ez van feltüntetve a jelszó változtatás után, + a lokációnak is más települést ír ki. Várom a holnapi frissítést és utána kiderül, hogy jól gondolom e amit írtam, mert a frissítés után még nincs rootolva a telefon és így Mix 2-nek kell,hogy a Google lássa.és akkor jön az üzenet a belépésről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák