Új hozzászólás Aktív témák

  • ofgm

    tag

    válasz kigyi_23 #5558 üzenetére

    Mondjuk, már ez is haladás.
    Én egy kicsit azért tutyi-mutyinak tartom a xiaominál lévő fejlesztést, bár igaz, szinte a nagyobb gyártók közül egyedi a gyártó bootloader nyitásának a hivatalos engedélye, amely lehetőség biztosít a főzött ROM fejlesztőinek a biztonságosabb mokolgatásnak. Gyakorlatilag, pont itt ezeket a külsős fejlesztők újításait sokkal integráltabban és okosabban kéne tudnia kezelni a xiaominak. Jelen pillanatban, én azt mondom, hogy 4-5 fözött ROM remek fejlesztése és a MIUI10 gyári rendszer alkothatna egy komplex rendszert, mert az elég zavaró, hogy a gyári rendszer nem az igazi, és a főzött ROM meg olyan jelenség, amiben az egyik jeleskedik, az a másikból már hiányzik, de valamiben mégis jó. Szóval ebből a nagy masszából kellene egy kiforrott rendszert alkotni. Ezek az erős hardverrel szerelt készülékek tényleg többet érdemelnének. Gondoljunk bele, veszel egy Porsche autót, de a motort vezérlésének a hangolására már nem fordítanának komoly hangsúlyt.
    Én most is azt mondom, nagyon komoly (Porsche) készülékei vannak a xiaominak, de így....

Új hozzászólás Aktív témák