Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz szpali #196 üzenetére

    tudom, de a google féle nagyon fapados. Nincs hangerőszabályzója.

    Végül rendeltem egy új, nem hangos távirányítót kínából. Ahogy elnézem sokféle távirányítójuk van. Azon morfondírozom, hogy az amcsi változatnál vajon nem azért adnak-e csuklópántot a távirányítóhoz, mert nekik a szenzoros fajtát mellékelik. Van kínai hangos + szenzoros fajta is, ahhoz adnak pántot. De ott a jobb szélső gomb nem hang hanem menü grafikás.

    A korábbi fajták gomb elemesek, az újabb fajták már 2AAA elemesek, mint a mellékelt. Ez elvileg ceruzaelemes, bluetoothos, nem hangos [link]. A leírásban frissítették és a vásárlók tettek fel fotót.

    Viszont régebbi fajtákból létezik infrás táv is. És a mi box-nak is van infra vevője. Olvastam, hogy valamelyik Harmony okos távirányítóval lehet is irányítani, mert ismeri a kódjait.

    Az elromlott távirányítót vissza lehetett volna küldeni gariba, de nem akarom nélkülözni a boxot, szóval inkább rendeltem egy új eredeti másik fajta távot. A kíváncsiság győzött, viszlát gari. Ne próbáljátok szétszedni, a négy csavar csak beeteteés, még vagy 8 masszív karom is tartja, nem lehet sérülésmentesen szétbontani.

    Meg persze gombok szilikonos visszarugással és a burkolat.

    Gondolom ugyanazt az alaplapot használják mindegyik bt távirányítóhoz, csak változattól függően lehagynak róla dolgokat. Mint erről a szenzorokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák