Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz appel #466 üzenetére

    Faja, 1304 -re nőtt a rendszer verziószáma. Úgy írják, hogy a nougat bétásoknak is felkínálja, de náluk bajt okozhat a frissítés. Szóval, amíg máshogy nem mondják, csak az frissítsen, aki a hivatalos stabil 6-os marshmallow-n van :)

    Úgy tűnik, ha 720p@60Hz-re állítom a videokimenetet, akkor néhány youtube videó megakad (fél másodpercre áll a kép) néha (példa). Viszont miután a kimenetet fullhd@60Hz-re állítottam, úgy már nem tapasztaltam. Lehet más streamet választ a másik felbontáshoz, akár más codec-kel (vp9 vagy h264 is lehet). (A projektorom preferált felbontása 720p, ezért a mibox arra áll be automatikusan, de fullhd bemenetett is kezel.). Mivel az nvidia schield-hez készült prime video apk is fullhd-t preferál, így ez nekem nem komoly probléma.

    Viszont pozitívum, hogy úgy tűnik, a hbo go castja (mibox chromecast mód) nem akad be az új rommal, mint korábban. Betettem a deadpooolt és a függetlenség napját is. Fél óra alatt egyszer sem akadt el a videó, nem esett szét a kép, mint a korábbi romokkal. Persze hosszabb használat után lehet biztosra mondani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák