Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz sesshou #325 üzenetére

    Ott csak a picsogás megy. Nem sok értelmes komment van köztük.
    - Wake on lan miatt hisztizik egyik, amikor eleve csak usb adapterrel van lan, szóval egyáltalán nem garantált, hogy tudja.
    - A zöld képhiba ismert amlogic bug, néhány régi tévénél nem vele kompatibilis képformátum megy ki, rgb mód erőltetésével szokták javítani olyankor, de 6os mibox rendszeren nem hallottam panaszt. Az új 7-es driver hozhatta ki. De amlogic topic szerint a 7es videodrivere minőségjavulást is hoz. Max csiszolni kell még kicsit.
    - az, hogy akadna a youtube nem tűnt fel nekem 6ossal sem, a 24Hz -es lejátszás 60Hz kijelzővel lehet az oka. Hogy nem vált frekvenciát dinamikusan, már ha a kijelző is támogatja.
    - nyomi srác panaszkodik hogy az újraindulgató roorete miatt amikor nincs wifi eltűnik a cast ikon... persze gondolom gondolatátvitellel kéne mennie :D
    - hiszti mert nem megy az usb ethernet, valsz az adb debug be van nála kapcsolva, olyankor nem megy némelyik periféria usb-n át.
    - döcög az amazon video. Hát hivatalosan nincs is rá. Shiledről lemásolt, félig meddig működő amazon app van. A múltkori 6os frissítés óta tud egyáltalán lejátszani bármit is ezen a boxon.

    Hát valóban nem köti a xiaomi a terveit a nagyközönség orrára :)

    Majd, ha vállalható és stabil lesz a 7-es akkor kihozzák rá. Én azért vártam hátha elindul rajta a prime video, de a 6-oshoz jött 1007 frissítés kb megoldotta ezt. Ezért nem is próblátam a béta 7-et, nameg hogy jelenleg macerás vagy nem lehetséges visszatenni a 6ost utána. Féltem a hdmi hdcp-t, hogy elcseszem, ha össze
    vissza próbálom frissíteni és akkor elromlanának az előfizetéses appok.
    A cast mód frissítés play storeból jön és az igazi chromecastnál sem felhötlen a helyzet némelyik app castolásával az updatek után. Szóval ez nem csak itt bugzik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák