Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz SSlyTR #233 üzenetére

    Nekem az android one pozitívum, nyers, szimpla, gyors, bugmentes. Haverom a mi 9 se-vel is elégedett, de azért legalább 10 apró zavaró bugot felsorolt nekem, amikre nincs megoldás, ami azért gáz, mert mindjárt itt a miui 11 és még mindíg nem javították. Mondjuk nekem a miuival sincs semmi bajom, de hajszálnyival jobban szeretem a szűz rendszert akkor is, ha picit nyögvenyelősen fog frissülni. Bár a xiaomi megigérte, hogy az elsők között kapja meg a 10-est, de egyelőre még nincs friss droid.
    És, hogy egy alternatívát mondjak: ezen én is agyaltam, de végül lemondtam róla, mert a 4 kamera ellenére úgy tűnik fotóban nem nyújt többet (?), az ujjlenyomatolvasó még nem a trendi kijelzőbe épített verzió, hw-ben sem tűnik erősebbnek, a nagyobb méret nálam hátrány és ugyan skin-el használom, de a műanyag hátlapot én mindíg tragédiaként élem meg :DDD . + persze nekem teljesen mindegy, hogy a kijelző fhd vagy hd, utóbbinak legalább kisebb a hw igénye és kevésbé gyilkolja az akkut. Ettől még persze én is elfogadnám, mert biztos ez is jó telefon, ha az A3 nem létezne, valszeg note 8-at rendeltem volna... no meg ha van türelmed kivárni, valszeg lesz ez még $150-$160 is :K . Viszont ha szigorúan 6"-ig szeretnél valamit, az szívás, egyre kevesebb a 6" vagy kisebb mobil.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák