Új hozzászólás Aktív témák

  • m3tr0

    senior tag

    Estét,

    manapság a telefonom a következőt csinálja, néha nem tudom a feloldó mintát mutató kijelzőt előhozni. Ergo nem érzékeli a kijelző a felhúzást...
    Ez hagyján, mert egy gombnyomásos elsötétítés és újra megnyomás után egyből érzékeli.

    Amit viszont pár napja vettem észre -először játékokban-,hogy a kijelző magától életre kel.
    Tehát feloldom, majd pl. játékot indítok és egyszer csak minden érintés nélkül különböző érintéseket érzékel, mint lehúzza magától a felső menüt és végig nyomkodja a bluetooth és egyéb gombokat. Aztán játék közben a kijelző egy sávján nem érzékeli az érintést. (ami COD közben elég bosszantó,mert nem tudok lőni :DDD)

    Most este is eljátszotta,hogy én húztam le a felső menüt majd mielőtt bármit nyomtam volna elkezdte magától nyomkodni az összes létező funkció gombot.

    Ezek a jelek a tipikus ghost touch betegségre utalnak? :D
    Mivel nem állandó jelleggel jön elő,mikor tudom érvényesíteni a garanciát? :U

    [ Szerkesztve ]

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

Új hozzászólás Aktív témák