Új hozzászólás Aktív témák

  • jUUh

    Topikgazda

    Szvsz továbbra is aki egy megbízható, stabil AOSP rendszert keres, a Picsel inExperience-szel jár a legjobban. Siriusb kollega és én is csomó romot kipróbáltunk, (ő konkrétan szerintem mindegyiket ami létezik... :DDD) de mindig visszatértünk erre, meg érezhetően smooth-abb, gyorsabb, reszponzívabb a rendszer mint bármelyik. Valamint a fejlesztő srác is tök jófej, segítőkész, na meg érti a dolgát.

    Röviden pro-kontra a romról:

    Pros:
    +Hihetetlen gyors, jó a memóriakezelése, nem fagy, nem szaggat, nem gondolkozik sehol sem.
    +Az ujjlenyomatolvasó tökéletes: 10-ből 10-szer felold mindenhogyan, legyen az AoD-n, kikapcsolt kijelzőnél (screen-OFF FOD), Ambient Display-en, vagy simán manuálisan megébresztve. Nemcsak pontos, hanem gyors is.
    +Nagyon jó akksiidő: természetesen erősen használatfüggő,
    +Van arcfelismeréses feloldás (face unlock), ami ugyancsak teszi a dolgát ahogy kell.
    +GPS, WiFi display(Miracast, vezetéknélküli kijelző tükrözés (?)), HotSpot, VoWiFi, VoLTE, Bluetooth, NFC minden megy.
    +Van OTA frissítési lehetőség.
    +Van DC Dimming.
    +Van egy csomó FOD animáció.
    +Nagyon jó akksiidő.

    Cons:
    -MIUI-hoz, más custom romokhoz képest kevesebb testreszabási lehetőség.
    -Alapvetően Urnyx05 Google Camera portja van benne, ha valakinek ANX Camera kell, azt magának kell telepíteni. Ezzel a GCam porttal nem megy a 48MP alapból, a Telegram-on megtalálható Magisk modullal lehet engedélyezni, ám ekkor az előlapi kamerával nem lehet videót rögzíteni.
    -Niincs gyárilag hívásrögzítő, Siriusb kollega által ajánlott Axet Call Recorder-rel megy elvileg.

    Igazából ezek sem erős ellenérvek szerintem, de nyilván egyénfüggő, hogy kinek mi jön be.

    Samsung Galaxy S23+

Új hozzászólás Aktív témák