Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz South Velen #3868 üzenetére

    Dual SIM lenne az átlag felhasználás? Kétlem. Ha egész nap világít a telefon, mint a karácsonyfa (AOD), meglepődsz a többletfogyasztáson? Biztos, hogy kell ilyen vékony akku mellett? Dupla koppal ellenőrzök, ha kíváncsi vagyok, egyébként tök, mindegy, hogy mi világít egész nap, baromira nem éri meg...
    Attól, hogy a tömeg mit használ (no offense) ezek több éve ismert problémák. Egy gyors keresés első találata szerint továbbra is ugyanúgy lószarok Cukorhegy appjai, 2 hetes cikk: [link] Bár én nem közösségi médián élem az életem, párom használja rendesen, és nem panaszkodik: FB és Messenger helyett: [link]. Egy próbát megér.
    Évtized óta repülőmódot használok, sokat a közelünkben van a telefon legalább addig sem sugározza a testem, és sokkal kevésbé fogyaszt...
    Az akku statban csak az orbitális dolgok látszanak, vannak erre spéci alkalmazások, de kevésnek érzem a hajlandóságot a változásra, ott a kereső.
    zzz03 tippje is alap, eszembe se szokott jutni említeni, és még van jó néhány...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák