Új hozzászólás Aktív témák

  • Klaya1986

    aktív tag

    Nos engem is megszivatott a miui optimalizáció. Nem ajánlom senkinek, hogy kikapcsolja. A probléma alapja az volt nálam , hogy valamiért nem jól működött a youtube vanced, gondoltam letörlöm , újra telepítem. Igen , de az újabb youtube nem apk volt , hanem apks, amivel a telefon nem bírkózott ezért a play áruházból kellett egy külön progi, ami az apks telepítéssel boldogul. Viszont a működéséhez ki kellett kapcsolnom a miui optimalizációt. Felrakta a youtube vancedet, majd azonnal vissza is kapcsoltam az optimalizációt. Ami pár óra múlva feltűnt, hogy minden alkalmazás kérte a különböző engedélyeket, hozzáférésesek, mint első indításnál. Mintha elfelejtette volna mindegyik. Bő egy nap múlva zsebből elővéve a telefont nem ment a mobilnet, miközben térerő volt, mutatta a 4g jel mellett mutatta , hogy van adatforgalom. Gondoltam kikapcsolom. Bekapcsolás után viszont folyamatos bootlop várt. Kivettem a simeket , frankó minden , visszaraktam ugyanúgy egyból kampó. Nem segített semmi, csak full gyalulás... Gondoltam megosztom , hátha valakinek mozgatja fantáziáját a miui optimalizáció. Nem véletlenül van az bekapcsolva.

Új hozzászólás Aktív témák