Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Karavik #2062 üzenetére

    Nekem este ágyban volt eddig gond, mert a fejem fölött van egy polc, abban pedig 45 fokban sarokélben led szalag, és pont olyan szögben világított, hogy automatán levette túlságosan a fényerőt. Most pár fokkal magasabban tartja, és sokkal gyorsabban is reagál a környezeti változásra. Pl. ha pont úgy éri fény és túl sötét lenne, mire eljut a tudatomig, hogy szerintem túlságosan levette, állítok rajta egy kicsit, már fel is húzta a pont tökéletesre a fényerőt. Remélem nem basszák el a frissítésekkel majd.

    Egyedül amit gyűlölök a dev ROM-ban, hogy az ultraszéles látószögű videónál kikapcsolhatatlan az EIS. Ez főként kevés fénynél szar, de engem a 30 FPS még napsütésben is zavar.

    De hiába írtam ingbrzy-nek... semmi válasz, se reakció, hogy ez most mi?! Pedig már hónapok óta. Ja és csak 30 FPS-t lehet.
    Előtte lehetett 60FPS és még lencsetorzítás sem volt. Szóval szerintem nem megoldhatatlan.

    Amúgy valahogy ki lehet szedni az egész kamera részt egy régebbi ROM-ból és belerakni az újabb ROM-ba?

    Mert az első ROM-okban még a HDR sem mosott ennyire szerintem. Én vígan el lennék az első kamerák egyikével.

Új hozzászólás Aktív témák