Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz viktorhu #1050 üzenetére

    Ne sajnáld, nem szar ez: az unlock generikus szopatás, mindenkinek ilyen. A mikofon szerintem szoftver gond. Amúgy nincs bajom vele.

    A root viszont nagyon hiányzik meló miatt (nem hobbiból). Továbbra is azt remélem, hogy valaki összeszedi és leírja, vagy linkel egy kellően részletes leírást. Mert eddig ilyen nem volt. Az se baj ha több külön leírás, csak tudja az ember hogy mit mi után kell csinálni.

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

  • dchard

    veterán

    válasz viktorhu #1050 üzenetére

    Mivel már régóta ígérgetem, végre sikerült kinyerni a telefonból az összes sávkombinációt és rádiós képességet, röviden összefoglalom:

    UE Category DL: 13
    UE Category UL: 13

    Maxmális moduláció LTE-n: 256QAM DL, 64QAM UL (az összes sávon)

    Maximális MIMO: 2x2

    Dual Layer beamforming támogatott (TM8)
    UE Tx antenna selection: támogatott
    TM9 beamforming 8 adási antennáig támogatott FDD-n

    Támogatott sávok:

    band 3, 20, 7, 1, 2, 4, 5, 8, 28, 38, 40

    CA kombinációk:

    20 + 3
    3 + 3
    3 + 1
    20 + 7
    20 + 1
    8 + 7
    7 + 7
    8 + 1

    TDD sávokat nem tud aggregálni, viszont a legtöbb TDD sávban tud intra band 40MHz-et.

    Tehát a rövid summázat, hogy a telefon támogatja az összes jelenlegi hazai szolgáltató összes sávkombinációját (800, 1800, 2100, 2600 FDD), de csak maximum két CC-t tud összefogni, és a CA csak lefelé irányban működik.

    Ebből kifolyólag a telefon elméleti maximális sebessége arra alkalmas hálózaton 2x2 MIMO, 2CA és 256QAM mellett 400Megabit/s letöltési, és 75megabit feltöltési sebesség lehet.

    Ha valakit érdekel maga a nyers Wireshark állomány amiből ezt kiolvastam, az jelezze, és feltöltöm valahova.

    [ Szerkesztve ]

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák