Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibi020

    tag

    válasz juve600 #7111 üzenetére

    Elméletileg van OTA update, legalábbis szerepel a beállításokban, de én még csak Havoc-romot frissítettem így.
    A telepítésnél, ha minden törölsz már nem is tudod a dmverity-t először lefuttatni, mert hibával leáll, mivel nincs oprendszer amin ezt megcsinálja. Én úgy csináltam, hogy nem a teljes romot telepítettem, hanem csak a legújabb firmware-t és vendor kombót, egyébként azt tegyük hozzá, hogy ezek a romok addig szuperek amíg fejlesztők mögötte állnak, gondolok itt elsősorban az XDA-s srácokra, ha tovább állnak más vagy újabb típusra akkor annyi a rom-nak, én a mi6-al vagyok most így, egyre jobban kiszállnak belőle a srácok, marad a gyári rom, amíg frissíti a xiaomi, vagy a xiaomi.eu.
    Itthon most tök jól pörög ez a MI8 topik, ezért is írtam ide pár gondolatot, de az XDA-n pl. a POCO-nak sokkal nagyobb sikere van, hihetetlen menyíségű fejlesztő állt rá, és dobálja ki a jobbnál jobb romokat, és egyébként innen is lehet meríteni leírásokat egyebeket, mivel a 2 telefon sok mindenben megegyezik.

Új hozzászólás Aktív témák