Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz PowerBuldog #557 üzenetére

    Egy emailt megért nekem, többre nem volt időm és amire az alábbi választ kaptam:

    - Cégünk elsősorban magánszemélyeknek szolgáltat, ami azt jelenti, hogy a honlapon szereplő összegért bővebb szolgáltatást nyújtunk számukra, így: azonnali csere meghibásodás esetén, 30 napos pénz visszafizetési garancia, visszavásárlási program (*Premium-csomag). Javasoljuk, hogy magánszemélyként és Premium-csomagban vegye igénybe szolgáltatásainkat, hisz ilyen előnyökkel nem fog találkozni máshol.

    - Vállalkozásokat is kiszolgálunk, a következő feltételekkel:
    céges megrendelés esetén, a weboldalon látott összegért nem áll módunkban Turbado-garanciát és pénz-visszafizetési lehetőséget biztosítani a megrendeléshez. A választható lehetőségek között a 0-3-24 hónapos Turbado garancia található meg, melyek összege különböző - ezt a kosár mindig mutatja.
    - 1500.- forint a kiszállítás költsége.
    - Az összeg befizetése csak előre utalással lehetséges, céges számláról.
    - A számlázási cím és a szállítási cím nem térhet el egymástól, valamint plusz egy napot vesz igénybe a honlaphoz kiírtakhoz képest. Személyes- vagy csomagponton történő átvételre sajnos nincs lehetőség.

    Be lehet ezt "szépen" is csomagolni, hogy ne tűnjön annak, ami és bár nem tudom, hogy miben különbözik egy céges használat egy magánszemély használattól, én pont eddig mentem el velük. Magánszemélyként lehet, hogy korrektek (bár a BL nyitásos dolog nekem mást sugall).

    Mi 8 most így néz ki náluk (ha bepipálod a listában először, hogy "el szeretném számolni, részletes számlát kérek", akkor az ár nem változik a kosárra kattintva, ha véglegesíteni akarod, akkor viszont így néz ki:

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák