Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacerta

    aktív tag

    Hadd kérdezzek még valamit, hátha van valakinek javaslata!

    Szükségem lenne egy tokra, amit övre, hevederre, szíjra lehet tenni. Kinn a terepen, bicajozáshoz, túrázáshoz hátizsák hevederre feltenni a telót. Az eddigi telóimhoz lehetett jó kis klipszes Pdair, Amzer, noname, stb. csíptetős tokokat venni, ehhez alig találok valamit. :(((

    Van az Armor-X-nek ilyen tokja, az ára horror, de elég jól átgondolt koncepciónak tűnik. Mondjuk ez a B tervem.

    Vagy találtam egy ilyet az Alin, de ehhez egyrészt még kell egy hard case is, amire rágyógyítom, mert a telefonra direktben nem ragasztanám az adaptert, tehát mindjárt nem olcsó ez sem. Másrészt nem tűnik annyira bombabiztosnak ez a ragasztós megoldás ( mondjuk a hard case-re bombabiztosan rá tudom rögzíteni, ha máshogy nem, hát süllyesztett fejű rozsdamentes csavarokkal :DDD ) Harmadrészt pedig mágneses, és nagyon úgy látom, hogy a mágnes kerül a telefonra. Ami azért szívás, mert pont terepen kell nekem a csíptethetőség, ahol az iránytű részét is gyakran használom a telefonnak. Ez maximum C terv, de inkább csak ZS. :)

    Van valakinek esetleg ötlete / tippje / tanácsa / tapasztalata?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák