Új hozzászólás Aktív témák

  • pergabb

    senior tag

    válasz Karavik #599 üzenetére

    ez teljesen f@sza szerintem :D kiv. amikor majd az akku kezd ledögleni.
    Cellát átállítottad? oda wcdma/lte kell, hogy ne keresgéljen olyan hálózatokat, amik itthon nem is elérhetőek. Nem tudom bekapcsoltad e, hogy pl 30 perc tétlenség után offolja ki a netet. Animációkat fejlesztői üzemmódban kikapcsolod, akkor nem is tűnnek el nyomtalanul, pont kellemes és szép marad, de nálam +1 óra. 90hz-et meg automatikusan állítja, youtube, netflix stb.. azonnal vált 60-ra magától és ki tudja még melyik app esetén, játékok miatt nem érdemes erőltetni azt a 90-et, mondjuk annyira sokat nem nyersz vele, ha leveszed, de az a kevés is számít. Pl VLC lejátszóban minek nézzek 90hz-en egy filmet, amikor 60 mellett is ugyan azt fogom látni. Egyelőre még csak lakom be a rendszert (pontosabban még csak el sem kezdtem :D) , nem tudtam lecsekkolni, hogy alap alkalmazások, mint böngésző (alkalmazás függő is), insta, messenger, viber meg mittomén mit csinál, lehet ott is vissza veszi 60-ra magától. Én mi9-ről váltottam, mert 1 éves és kb 3 óra sot jön ki az én felhasználói szokásaimmal, bt megy az óra miatt, 4g végig, irgalmatlan sokat navigálok és telefonálok, sajnos napközben befigyel ilyen alap game mint clahs royale, stb, sokat mondjuk nem ehetnek. Fotózni megyek lakásról lakásra, bkv ezerrel és a rohadt sok navigáció vitte el az akku javát, egyelőre reménykedem a csodában. Mi9 esetén is ahol csak lehetett offoltam az automatikus indítást és az akkumáltorkímélőt teljes korlátozásra tettem, nekem a háttérben ne csináljon semmit, kiv. naptár, mail, messenger, viber, órához az app, többi hello. Nem is váltottam volna, ha a mi9 nem ilyen cudar akkuban, mert olyan nagy sebességbeli eltérést nem várok. Inkább attól félek, ha az lerohadt 1 év alatt, akkor itt mi lesz. Mi9-et napi kétszer töltöttem út közben, a miui12 pedig csak rosszabbá tette, pontosabban készenlétben szinte alig merült ami pozitív, de használtam, akkor jobban merült. Mondjuk még mindig a mi9 megy mellettem, mivel holnap is tele van fotózással a nap, majd este lakom be a mi10-et, vagy vasárnap :) Céges számla, szóval kiderülne vmi gebasz van vele, úgy sem cserélnék azonnal, ha nem szervizbe küldenék, így nem számít az idő (sajnos). Vhol pedig semmi kedvem mindent újra beállítani egyesével és kigyomlálni belőle a szutykot, nem kevés idő megy el vele és már a felére nem is emlékszem mi volt, nem hogy arra, hogy hol találom meg :D mi10 is akku miatt lett, pro-t elvetettem.

Új hozzászólás Aktív témák