Új hozzászólás Aktív témák

  • kkdesign

    senior tag

    válasz hroberto #1362 üzenetére

    Egyetértek, kevés a különbség. Én most vizsgáltam a piacot. Számomra ha pontozni kell, kamerában i12pro max most a 10/10, pro raw miatt, azért hatalmas pacsi nekik. Aztán mi10 ultra/pixel 9,5 és mi 10. Megapixelben a 12 már kevéske számomra, samsung a 9 es pixelosszevonassal nem hoz ilyen minoseget, oneplus 8pro is alulmarad a szememnek kamerában a mi 10hez kepest. És ha az árakat is most nézzük, akkor míg ez a teló 200 jelenleg, addig az i12promax ~fel misi, samsung s20 szeriaja majdnem 300+, op8pro 350, sima iphone 350. Stb, magyarul majdnem vehet az ember 2db mi10et abból az árból, amiben esetleg tenyleg jobb a kamera. Vagy 2és felet.. és sztem ez a nem mindegy :B
    Meg ha fotózás, 27mpx es fotók készülnek főszenzorral. Ott a snapseed program, ha szeret valaki fotószerkesztéssel foglalkozni. Meg manuál módnál a raw szerkesztés. Meg lehet úgy oldani, hogy eltűnjenek a kisebb különbségek is. ;)
    Én sem vita nyitásból írtam le, vagy csatlakoztam, csak szerettem volna leírni a saját véleményem, álláspontom :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák