Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pozanos

    tag

    válasz mizoli #15433 üzenetére

    Jó nyaralást!
    Fejvadi Most mégse tettem fel, de amint lesz időm utánanézek. Tegnap valamiért nem sikerült felrakni Twrpvel.

  • gombasm

    aktív tag

    válasz mizoli #15433 üzenetére

    Tegnap este játszottam kicsit a Flyme -vel, miután soladszorra és tényleg hosszú idő alatt ment fel, gondoltam kipróbálom rendesen.
    Működik, jobb ,mint vártam:

    - egyáltalán nem lassú, érzésre kicsit megfontoltabb, mint a megszokott CM alapú 5. -es romok, de rendben van a működése;
    - vállalati levelezés (exchange) hibátlan, névjegyeket csoportokkal lehúzta gyorsan;
    - a saját alkalmazásboltjából a Google Install nevű app indítása felteszi a Google segédprogramokat és a Play Store -t, onnan már szabad az út az összes megszokott apphoz, Gmail is simán ment ahogyan kell;
    - a Google fiókból való szinkronizálás nem működik (ahogyan más kínai romokon sem /lásd. MIUI/);
    - rootolni is egyszerű, csak megfelelő Supesu telepítés kell neki, nem kell recoveryből, elég simán telepíteni. A Root Checker zöldet mutatott és gratulált, de a Titaniumnak nem volt jó az, amit elsőre felraktam, ő dobott egy másik programot, azzal már ment minden root jog mindennek;

    Szóval beállítottam mindent és éppen azon gondolkodtam, fennhagyom pár napig, hogy megtanuljam (azért máshogyan vannak a dolgok elrendezve), amikor szembesültem azzal, hogy a helyszolgáltatások nem működnek. Tehát nem csak a GPS, de az egyéb helyszolgáltatás sem megy (GPS ki, wifi alapú ún. takarékos megoldás), semmilyen program nem tudott helymeghatározáshoz jutni :F . Nálam konkrétan az időjárás beállításnál derült ki, utána próbáltam mást is, de semminek nem adott át helymeghatásrozáshoz adatot. Természetesen (?) a bekapcsolt GPS sem mozdult, szóval ez a verzió ment a kukába, de szívesen rápróbálnék, ha ezt kijavítják, mert szimpatikus, tetszetős a rendszer.

    Ha újabb OTA verzióra akadtok, osszátok meg a letöltési linket!

    Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

Új hozzászólás Aktív témák