Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz mizoli #15151 üzenetére

    Tudom Zolikám, de nem szeretnék visszamenni a v5-re. Sok újítás volt azóta.
    Most fejeztem be a beszélgetést (3ó 12 perc és tökéletes hang, pedig egy vacak elavult Nokiát hívtam. Sosem lehet tudni, mikor és kinél jelentkezik ez a hiba. Én már nem is próbálom megoldani. A restart mindig megoldja különben. Mi3 és Mi4-nél van leginkább ezt olvasom.

    Drága fiam. Tudod, hogy én MIUI hívő vagyok, nem szeretnék AOSP-ot. Lehet fel sem tudnám tenni :) Melyik az a bolti ROM? Mint kiderült van rá Magyar, de csak akkor, ha 71 ezerrel drágábban veszem meg a xiaomishop.hu-tól, mint amennyiért betudom szerezni, pedig még azon is van bőven haszon.. Azért ez elég érdekes nem? Holnap többet tudok, mert rá lesz kérdezve a Kínaiaknál is és a Xiaomi-nál is, hogy most hogy van ez pontosan. Nekem sántít a dolog. Lehet nem így van. Minden gyanúsítás nélkül, de megfordult pár ember fejében, hogy valaki valakinek fizet, hogy csak neki legyen egyenlőre Magyar nyelv. Remélem nem így van, de a Magyar nyelvű fotók is érdekesek, amit írtál, mert akkor még is csak van rá Magyar.
    Kapcsoljam ki a 2 mikrofonos zajszűrést és csak az egyik legyen? Erre gondoltál?
    Igen ez a progi (Jbart) jól mondod. Más telókra amire ment fel a MIUI és hiányzott a Magyar, arra is megoldotta.

    (#15155) blackfly
    :C :C :C

Új hozzászólás Aktív témák