Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rafileo

    csendes tag

    válasz MPM #347 üzenetére

    Na megérkeztek a szajrék! Az eredeti pro a gearbesttől kb egy hete, a nyuszik boldogan ünnepeltek a vonalkódra és elégedett vagyok vele.. mondjuk xiaomi redmi 4X-en hallgatva ritkán kicsit úgy érzem hogy tolnék még egyet a maxi hangerőn de sajna nem lehet. Egy órája érkezett mag a síma ebay-es. Kibontásnál mint ha eredetit vettem volna ki a doboza és a maga a motyó is kivételkor patentnak tűnt elsőre. Na mondom lássunk egy vonalkódot.. a nyuszi természetes kérdően nézi a földet harmadjára is.. mondom sebaj teszteljük kicsit. Szűz füllel betoltam egy számot amin tesztelni szoktam az erős basszusa miatt.. azt hittem hirtelen hogy lerobban a fejem szólt rendesen. Fél óráig bíbelődtem vele cserélgettem az eredeti pro-val de hatalmas különbséget nem fedeztem fel mondjuk lehet közrejátszik hogy xiamoi telefonon más-más beállítás tartozik a különböző füleseihez. Lehet szerencsém is volt és nem vagyok különösen vájtfülű de én azt mondom neked hirtelen nem vettem volna észre rajta hogy koki. Az egy másik kérdés hogy meddig bírja majd de szerintem egy ezrest símán megért! Muterom félévente vesz 2-3 ezres noname szarokat amik rendre szarul szólnak és ki is purcannak. Az előbb beraktam a fülébe majd kikerekedett szemmel: Úúú ez nekem kell!! Hát boldog előkarácsonyt anyukám! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák