Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    érdekes olvasni, hogy valakinek az számit egy telefonnál , hogy értékállo legyen ?
    Még is mire használja vagy mit akar vele, semmi sem tartja az árát nem fog belöle haszonnal kiszálni sehogy. ÉS én ha veszek készüléket az a legkisebb befolyásolo tényezo, hogy értéktarto e.
    Pont azért vezsek olyan telefont ami az összes igényeimet kielégiti legyen az almás vagy droid, mert azt addig akarom használni amig csak lehet és nem azért mert üzletelni akarok vele.
    Akinek számit az értékálloság annak nem számit a készülék tudása, mert a következő kiadást is egybol megveszi és a régit meg eladja, igy még szinte kihasználatlanul hagyva a régebbit.

    Én viszont addig használom amig lehet és ezért nem érdekel az érték tartása, mert eddig egy telefonomat sem adtam el ,mert addigra már senki nem is akart olyan telefont venni másrész az alatt azidő alatt ledolgozta az árát és ugy voltam vele, hogy oké ideje egy ujat venni de nem azért mert jott ki egy ujabb hanem mert a régi már nem töltötte be a funkcioját.
    Most is egy xiaomi mix2s-em van amit 4 éve vettem és nem érzem, hoyg bármi hátrányom származik belöle, hogy nincs ujabb, még az 5g sem hiányzik mert nincs is annyira elterjedve még és az elöfizetések sem olyanok , hogy ezért megérje.
    A kamerával sem léáptek olyan nagyot elöre, hogy egy 4 éves telefonnak szégyenkeznie kelljen mellette

Új hozzászólás Aktív témák