Új hozzászólás Aktív témák

  • Иван

    őstag

    válasz Kansas #307 üzenetére

    > Akkor mit is fizettem meg pl én?

    Ez megint csak egy olyan érvelés, hogy megvettél egy csomó second hand/launch utáni dolgot, nem multizol (ami a többségnek fontos) és elmondod hogy olcsó a konzol gaming. Ezt ne a zsírúj RTX3080 PC gaminggel hasonlítsd össze kérlek, hanem a budget PC-kel amin régebbi játékokat játszol.

    > mondj már egy naptári évet, amikor nem jött ki vagy CPU vagy VGA generáció, amire a magára valamit adó HC PC gamernek ne illett volna váltania?

    PC alkatrészek mindig jönnek ki, de bazeg ne tegyünk már úgy mintha rohanni kéne megvenni az éppen új csúcs VGA-t ami annyiban más hogy megemelték kettővel a magórajelét... A steam survey pont azt mutatja hogy a többség pont jól megvan egy 4 éves rendszeren.. Egy nagyon réteg dolgot emeltél ki ami konkrétan a gazdag fanatikusoknak szól és senki másnak.

    Amúgy én sem warezolok már vagy 10-12 éve, de a PC-n a storefrontok azzal is versenyeznek, így nyilván benne van az árpolitikájukban. A sok launcher pedig egyáltalán nem zavar. Mindenki úgy tesz mintha valami hatalmas probléma lenne hogy a Steam mellett van még egy Epic launcher. Istenem, hát remélem ez lesz a legnagyobb problémánk az életben.

    Amúgy peace, élvezd a PS5-öt :R :R

    [ Szerkesztve ]

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák