Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz tskó #411 üzenetére

    Ejjjj, mekkora egy kamu láda vagy xD. Azt se tudom már melyik topik volt(azóta xxxxx kommenteltem már), átnyálazni az összes kommentedet a forumon meg nem fogom. Keresd te vissza, ha annyira keresős hangulatodba vagy. Ezt írtad, még páran emlékezhetnek innen is mivel ott is részt vettek a beszélgetésben. Hülyeségeket kommentelsz. Így gyenge a konzol úgy gyenge a konzol, amikor valaki megkérdezi, hogy hallottál e arról, hogy egy optimalizált platform már 8 éve szolgáltatja (az utóbbi években csak majndem ) ugyan azt min t a friss PC konfig, akkor lehülyézed, Miután linkeltem egy Crysis 3 PC(közepes)/PC(max)/PS3/Xbox360 ,videót, és tesztet, akkor meg eltűntél mint szürke szamár a ködben. Majd kezdted az egészet előröl... Bemész egy Konzollal kapcsolatos topikba majd még a frisset is leszólod, még teljesítményre is.
    Azon csodálkozom, hogy most reagáltál...
    Abbahagyhatnád az értelmetlen, hozzáértést minden téren nélkülöző kommenteket... Szeresd a PC édet, és ölelgesd, ha meg rühelled mellette a konzolokat akkor nyeld le és ne hülyeségeket kommentelges.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák