Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    az gyébként is döglöttebb xbox lobbyk (kevesebb eladott gép -> kevesebb játékos) tovább szegmentálódnak ...

    gratulálok MS :W :U

    shing: 5-10 évre pc, persze :)
    2012-ben vettem a 2500k-t, 8g ramot és már 2017-ben is kevés volt időnként (akkor váltottam le)
    videokártyát meg 2 évente azért "kell" cserélgetni, legalábbis pécén elég nehéz ellenállni az options menüben csalogató magasabb részletesség ígéretének ;)

    a tény, hogy sajnos ez a gen közepi konzolfejlesztés elcseszte az "5+ évig elég egy konzol" sztorit :(

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz gyuribácsi88 #35 üzenetére

    "normálisan akar fps-t játszani"

    csalókkal?
    vagy mi a "normális" jelentése?

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz joey04 #43 üzenetére

    nem olcsóbb, hiszen:
    drága a hw
    drága az OS
    day1 a pécés játék is drága, ráadásul day5 nem tudod eladni, ha nem jön be/végigtoltad/stb
    nem tudsz használtan játékot venni és "csencselni" :D

    a nagy szabadság pedig lassan visszahúzza a 20 évvel ezelőtti káoszba a pécét, ahonnan épp jött volna kifelé... a sokféle, szarabbnál szarabb digit disztrib platform, az idióta windowsfrissítések, az intelnvidia "monopólium", az egyre inkább teret nyerő f2p/game as service játékok (persze ez konzolon is alakul :( ).

    95 óta van pécém, mindig egész tűrhető hardverrel bírtam, de kezd NAGYON taszítani a platform.
    ezzel együtt nem szeretem a két konzolgyárost se (az N betűs harmadikat pedig kimondottan gyűlölöm), de ha választás elé kerülnék .... a MAI "tudásom" alapján a pécét dobnám.

    jelenleg nincs választási kényszer, annyi h a pécére nem költök és alig-alig játszok rajta.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz joey04 #50 üzenetére

    xbox one x konzolokszervizeben jelenleg 143 ezer ft, ps4 pro 130 ezer ft - nem 160
    live 12-16ezer, psn+ 15-18ezer ft / év, amiért azért kapsz sok játékot, amit TALÁN amúgy megvennél (ezt elég nehéz belőni, én töltötte, az éves játékidőm egy részét az előfizetéshez kapott játékokkal)

    konzol mellé egy "irodapécé" (ha ragaszkodsz hozzá és nem elég a tablet, telefon...) 60-80 ezer ft (és erre még windowst sem kell feltétlenül venned)

    gamer gép 350-ből ... igen, 1060, 16gb ram, win10... OK

    ---

    de az igazi dilemma az a játékok ára közti különbség: én 2-3-4 ezerért letolok egy day1 szingli játékot (ennyi bukóval eladom a lemezest, miután végigvittem), neked ez 20 ezer (accountodon ragad örökre)

    az ezen nyert összegből kijön azért pár 1-2 ezerrel máskor épp drágább konzoljáték is ;)

    ha az 5 eurós steam akciókból válogatsz, akkor viszont én sem a 20k-s konzolárakat nézném mellé ;)
    még akkor se, ha az idióta árazás miatt vannak játékok/időpillanatok, amikor van ekkora difi steam vs. live/psn közt

    szóval KONKRÉTUMOKAT nézve (és nem a légbőlkapott áraidat véve) nem látom, hogyan is olcsóbb a pécégéming....

    (#55) eeXaa : 12-15 éves vagy?

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz joey04 #57 üzenetére

    eddig 30k-t írtál lájvra, már csak 25k.... még elfelezed és már majdnem korrekt árral számolsz (csak vigyázz, mert jó árakkal nem fog kijönni a matekod :D :D :D )

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák