Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz arty #45 üzenetére

    En is 1995 kezdtem a PC vilgot. Foleg asztali gepeim voltak. Most van egy netezesre,film nezesre tokeletes notim ami semmi helyet nem foglal, egy Xbox ami szinten semmi helyet nem foglal. Nem kell pc asztal ,szek stb.... arrol nem is beszelve,hogy nincs torrentezes meg crack valo szenvedes. Minden jatek full alom szep grafikan fut es beton stabil. Ez nekem maga a tokeletesseg! :)

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

  • joey04

    titán

    válasz arty #45 üzenetére

    de. olcsóbb. egy xox 160 ha éppen nincs akció, a játékok valamivel drágábbak, évente elmegy 30k live-ra ha nem veszünk akcióban, és akkor még kell venni egy laptopot (vagy pc-t), ami ha nem dzsunka és nem valami fosch tn paneles kijelző, és minőségi anyagokból van, valamint ssd meg normális billentyűzet, azt sem nagyon kapod meg 200 alatt. gamer gép meg kijön 350-ből kb, ami még jobb is, mint az xox. proci terén nem ngyon van újdonság, 3 évente kell kb új vga, de ezt a ráfordítást meg bőven kiadja a gold, meg a játékok ára közti különbség. de ez nem konzol vs pc összehasonlítás, csak az árakban. szimplán olcsóbb a gamer élet pc-n, ennyi. ettől még a legtöbb embernek manapság valóban jobb választás a konzol, én is konzolos vagyok már.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák