Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Helyes, jó az irány, remélem követik őket minél többen. :R

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Scholes9 #36 üzenetére

    Játszani lehet, hogy olcsóbb, de azt ne felejtsük el, hogy azért konzol mellett is kell PC vagy laptop, ami ha nem valami dzsunka szar, és minőségi alkatrészekből van, az nem 90-120k-s tescós förmedvény. Mondom ezt konzol tulajként! Azért van konzolom, mert laptopot használok, de ha asztalai PC-m lenne, akkor biztos inkább beletenném a pénzt, és gamer PC-t építenék, mert hosszabb távon olcsóbb és nagyobb a szabadság is.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz arty #45 üzenetére

    de. olcsóbb. egy xox 160 ha éppen nincs akció, a játékok valamivel drágábbak, évente elmegy 30k live-ra ha nem veszünk akcióban, és akkor még kell venni egy laptopot (vagy pc-t), ami ha nem dzsunka és nem valami fosch tn paneles kijelző, és minőségi anyagokból van, valamint ssd meg normális billentyűzet, azt sem nagyon kapod meg 200 alatt. gamer gép meg kijön 350-ből kb, ami még jobb is, mint az xox. proci terén nem ngyon van újdonság, 3 évente kell kb új vga, de ezt a ráfordítást meg bőven kiadja a gold, meg a játékok ára közti különbség. de ez nem konzol vs pc összehasonlítás, csak az árakban. szimplán olcsóbb a gamer élet pc-n, ennyi. ettől még a legtöbb embernek manapság valóban jobb választás a konzol, én is konzolos vagyok már.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz zadir1 #53 üzenetére

    egyéni életmód ez, akciókat meg nézzük. ennyi.

    54: márpedig olcsóbb, ha nem az akciókat nézed. 160k a konzol, évente 25k a multi, és évente 8 játékot megvéve még kb plusz 15-16k a kiadás (minimum). és akkor kell mellé még egy normális laptop, ami 200-230k.

    ez is tapasztalat, nem pedig elmélet. én is PC-n játszottam 15 évig, most konzolon, mert kényelmesebb az élet egy laptop + konzol kombóval, de nem olcsóbb. nem azt vitatom, hogy ez a jobb (ez szubjektív amúgy), mert nekem is ez az élet fekszik, de drágább is.

    56: kértelek, hogy akciókat ne nézzünk. másik oldalon sem néztem. a számításokat meg láthatod feljebb. az irodai dzsunka pc windows nélkül meg vicc, innentől vicc az egész érvelésed.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz arty #61 üzenetére

    igen, mert korábbi hsz-ból néztem és ott rossz árat írtam, korrigáltam.

    62: legyen úgy ahogy akarod, nekem van game pass, gold, ea access (igazából pont ezek vettem boxot és nem ps-t), de azért az nagyon ferdített dolog, hogy x játék van hozzá, mert abból ugye mennyi ami valóban érdekel? Nekem a forza horizon miatt már megéri a game pass, de azért 10-nél több játék nem nagyon van benne ami igazán érdekel, azok között is van olyan, ami érdekel, de pénzt nem adnék azért érte, vagy már régebbi és elev olcsó lenne, esetleg már végig is játszottam.

    mindegy, nem akarok senkit meggyőzni, a véleményem írtam le, szerintem és nekem olcsóbb volt a pc gaming mindent belekalkulálva. :R

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák