Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz DummyBoy #6 üzenetére

    Mikor volt az az anno? Az elején merően új oldaláról közelítette meg a WT a tankos harcokat, és volt egy patch nem iy olyan régen amivel rontottak a helyzeten arcade módban (ugye itt van arcade, realistic és simulator mód, wot-ban csak arcade oszt jó napot). Azóta volt egy újabb patch és teljesen jól játszható mindegyik módban. Érezhető a balanszolás, de nem csak emiatt jobb jelenleg (sokkal) a wt a wot-nál.
    Eleve f2p módban sem annyira lehúzó a wt mint a wot, pláne ha prémed is van...tessék kipróbálni és láthatjátok majd különbséget.
    WT-ben ha csata van, akkor ténylegesen háborús érzete van az embernek, wot esetén mintha matchbox-okkal lökdösődnénk kb. A fizikáról, grafikai különbségekről és optimalizációról már nem is szólva (WT leveri a konkurenciát).
    Tegnap jutottam el odáig, hogy töröltem a wot-ot a gépemről, mert a legutóbbi húzásuk ezzel a 8 bites szarsággal már tényleg a tehetségtelenség csúcsa. Egyszerűen nem tudják már mihez kezdjenek, és ahelyett hogy a hibákat javítanák ezerrel ömlik a baromság bele a játékba. A user meg azt látja, hogy egyre több 15:1-es vereség van rajta és képtelenül nem érti mitől van ez és kik vannak az ellenfélnél, valamint miért ott vannak???!!! :F Mindenhol lehet csalókkal és idiótákkal találkozni, de ha bemegyünk 4-en szakaszba akkor azért lehozzuk a meccset általában. WoT esetén bemegyünk 3-an és tehetetlenek vagyunk ugyanúgy.
    Szóval lehet ragozni mindkét oldalról, de csak egy komolyabb 1 hónapos oda-vissza teszt adja meg a jó választ szerintem.

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák