Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    látom azért pörög, pörgött a topik, ennek örülök..fentebb valaki írta, hogy összecsaptam, vagyis hogy jól kezdtem, a közepe meg kicsit zagyva lett...hát így utólag valóban letesztelhettem volna több játékkal, na de mivel? fps-t nem fogom vele kipróbálni, mert a legtöbbhöz kell az Xpadder progi, azzal meg nem akartam szórakozni, mármint ugye hogy minden gomboz hozzárendelem a billentyűzet gombjait na meg az egeret....talán még a rainbow six vegas lehetett volna, mert abban ha jól emlékszem van x360 controlleres opció...

    sportjátékokból többet nem igazán tudok...sztem kosár és foci a legelterjedtebbek...autósból grid ott van, nfs...de sztem azzal sem lesz baja...race 07 stb...mást meg milyet? Ha kell, vagy valaki igényel valamelyik játékról még tesztet, hogy miként müködik vele ez a kontroller, vagy netán érdekel vkit a Vegas-ban való kommandózás, akkor írja meg, aztán letesztelem ha van rá igény...

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák