Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    Én eddig minden Colin McRae, Dirt, és WRC játékkal játszottam. (RBR meg alap)
    Szerintem igen jól sikerült ez a Generations. Végre nem szenvedős az irányítás, egész jól el lett találva. DR kicsit élethűbb, de ne felejtsétek el hogy a WRC nem egy szűk szimulátorfejű kocka rétegnek készül, hanem átlag rallysport (WRC) rajongóknak, akiknek konzolokon gamepaddal is ugyanolyan élményt kell nyújtania. Ők a fő vásárlóréteg, nem a HC szimesek...
    Ennyi. Fly away.
    Utolsó WRC játéknak le a kalappal, nagyon jó kellemes és tartalmas, végre igazán élvezhető játék lett. Megéri az árát végre.
    Nekem egyetlen negatívum a néha kissé rossz grafika, de összességében az is oké szerintem.
    Aki szereti az autósportot, különösen a Rally-t annak bárkinek bátran ajánlom. Főleg hogy nem sok rally játék jött ki mostanában, és nem is fog...
    Majd jön új WRC a Codemast... akarom mondani az EA-től... ;]

    [ Szerkesztve ]

  • D.Va

    senior tag

    válasz dreampage #22 üzenetére

    Amúgy a hölgy minden csak nem rally versenyző, amennyire én tudom párszor indult valami alap gagyi versenyen, csatornáján sincs semmi féle valódi versenyzős, csak szimes tartalom. Ellenben nem tudom kinek a F-át sz*pja, de ő az egyetlen "gémer" akit folyton hájpol minden rally médium, a hivatalos WRC-től a Zs kategóriás rally fanpage-ekig... Csak mert ráizgulnak a szőke picsára... Holott vannak tőle ezerszer jobb ralli szimesek akiket leszar mindenki xd Mindenhol ezt a picsát látom.
    Bocs csak kezd már unalmas lenni... :DDD
    Plusz kb 3 havonta tesz fel egy videót, gondolom ennyi idő mire rendesen betanulja ilyen "profin" azt az egy szakaszt xd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák