Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    Annyira ki lett herélve az összes class a képességek számát és miegyebet tekinthetően, hogy simán el fog férni egy kontroller lapra minden. (Na nem mintha nem lehetne FFXIV módon megoldani többször annyit is jól).

    ldave: Igen, asszem Shadowlands elején érkezett. Egyszer próbáltam kicsit, nekem az addon felülete sokkal intutívebb és átláthatóan konfigolható volt.

    l.skywalker: Ahogy Raysen623 is írta, lehet folyamatosan voltak minden problémák a játékaikkal, de a D2R-et elég sokan vették / játszanak vele, a W3R-et meg ha 3 ember megvitte már az is profitot hozott a blizznek, kb. akkora két nap alatt összecsapott gány lett.

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

  • nonsen5e

    addikt

    válasz #54625216 #33 üzenetére

    Szögezzük le először, hogy a mostani helyzet nekem sem tetszik ami van most a WoW-ban. Kiegről kiegre kevesebbet játszok (Pandát még kinda végig nyomtam, BfA-t már csak 3-4 hónapig, SL-nél meg az első hónap után inkább mentem a konkurens *árnyékos* mmo kieggel játszani. :D )

    Szerintem viszont annyira nem egyszerű a helyzet, hogy az jó, hogy régen fél óra volt az insta, most meg fele annyi. Más megoldást kéne inkább keresni.
    Attól nem volt nehezebb a játék, csak fölöslegesen időpazarlóbb, hogy 2 perc pull után 1 percig mindenki ült a földön és elfogyasztott egy run alatt 10 stack vizet, a teljes mage rota blizzard spam majd wand spam látástól vakulásigból állt, vagy, hogy a paladin alig használta a képességeit és inkább csak auto-attackot püfölt, mert 2 consec alatt kimanázódott volna különben.

    Ugyanúgy azzal sem feltétlen értek egyet, hogy jobb volt az, hogy a class/spec kombók fele nettó használhatatlan volt, X meg Y bossra meg bizonyos speceket stackeltek, ha neked meg nem volt olyanod akkor szívás..

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák