Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz Viktor77 #32 üzenetére

    hát sztem az aion jobb lett mint a wow :U valahogy nekem jobban bejött, mind a fícsörök, mind a graf mind az élmény miatt. persze az is uncsi hosszabb távon, ezek még nem igazi mmo-k, még nincs bennük elég tartalom ahhoz hogy akár évekig lekössenek. majd 10 év múlva talán :K
    de most gondolkozok hogy visszatérek mmo-zni, de inkább aion-ozni fogok asszem :U nekem jobban bejött, ez van...persze mikor wow-oztam az is nagyon tetszett, de egyre inkább unalomba fulladt...meg nem voltak jól kibalanszolva a fajok....pl. egy jó pristet nem lehetett leütni, de ez mondjuk az aion-ban is így van....meg meguntam hogy csináltam a questeket is és mindig leütöttek a nagyobb karik :((

    elithun: az közel sem csak a graf miatt van....rengeteg más dologtól is függ...netsebesség, szerverek állapota, pingek, stb. ha megnézed sokkal szebb játékok is elmennek ugyanazon a gépen, nehogymár az a pár pixeles wow kifektessen egy mai közepes konfigot...ugyanmár...

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák