Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz .LnB #15 üzenetére

    Pontosan. A tech5 ugye a megatextúrázásra épül, ami a klasszikus PC felépítésnek nagyon nem kedvez. Pont emiatt vagyok nagyon kíváncsi arra, hogy egy másik stúdió hogyan fog megbirkózni, hogyan fogja alkalmazni a motort PC fronton, hiszen az id Software-nek nagyon nem jött össze a Rage-nél. Na persze itt lehet azt mondani, hogy sok tapasztalatot is szereztek, de az is bizonyos, hogy még egy olyan nagy blamát nem szabad elkövetnie a másik stúdiónak, tehát most sokkal jobban oda kell tenniük magukat PC fronton. Rendkívül kíváncsi vagyok, hogy mi fog kisülni belőle technikai értelemben, de persze játékélményben is.

    Én leginkább abban reménykedem, hogy nem lesz minden annyira statikus, mint a Rage-nél, ahol még az árnyékok is a textúrákba voltak beégetve. Én inkább akkor a textúrakésést választanám, de legyen minél több dolog dinamikus benne. A tech4-re épülő játékok sokkal jobban lenyűgöznek látvány terén, mint a Rage, de a Wolfenstein: The New Order ezen végre változtathat és remélem fog is.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák