Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LeadZeppelin

    tag

    Sziasztok!
    Hosszú távra tervezek telefont vásárolni és a HTC 8X az egyik jelölt (a Lumia 920 a közvetlen ellenfele WP fronton,egyébként egy Nexus 4).
    Alapvetően az a fajta felhasnzáló vagyok aki szereti állítgatni a dolgokat,de nem sírom el magam ha simán csak működik a teleofnom.Ezért kezdtem szimpatizálni a WP-al.
    A kérdésem az lenne,hogy mik azok a hibák amik akár a WPnek akár a telefonnak köszönhetőek.Minden apróság érdekel,a topikot végigrágtam az 1000edik HSZig de még mindig nem vagyok tisztában,hogy jöttek-e frissítések illetve jönnek-e még.A másik meg,hogy a Lumia 920hoz képest mennyire jó választás?A videózás nekem nagyon fontos tényező,de a zenét sem vetem meg.
    Ezzel kapcsolatban egy kérdésem: mennyire hangos a külső hangszórója?Sokszor ha megyünk versenyekre vagy utazunk buszban filmet nézünk vagy zént halgatunk 4-5en s akkor a füles elosztó sem megoldás.
    Az értesítések késnek,ez látopm WP gond,de az SMS és elmulasztott hívások is?
    És van-e valami előnye annak,hogy referenciagép?

    Elsőre kb ezek a kérdések,várom az észrevételeket és javaslatokat,hogy a fent említett 2 WP telefon közül melyik lehetne jobb.

  • LeadZeppelin

    tag

    válasz AshaNoR #1581 üzenetére

    Igazából a fényképezőt nagyon minimálisna használom,de videóban csak nem lehet olyan rossz ennek sem az 1080p-je? :F
    Az az igazság engem nem zavarna a 920 nagysága sem de nem vagyok megbékélve vele főleg a sok negatív vélemény miatt.
    Ha telefon s SMS nem késik az már okés,emailt frissítem kézzel,facebookot meg elvből csak böngészőből tolom :D
    Esetleg más idegesítő hiba/hiányosság amivel számolni lehet?

    joamilestoné: nem vagyok egy különösen nagy app felhasználó,ez lehet a mostani telefonom gyengeségének is betudható.Navigálni meg van GPS,az konkrétan hidegen hagy.

    Nexus instabilabb? :F Mindenhol azt olvasom róla,hogy egy jó rom+kernellel 1000+ uptimokat hoznak ki belőle,5-6 űrás képernyőidővel.Innen gondoltam,hogy egyenértékű egy WPvel stabilitásban.Mondjuk ott a külső hangszóróval van bajom amúgy pöpecnek tűnik az is.Mondjuk nekem a csempék jobban tetszenek,de nem ismerem a 100%os határokat ezért iskérdezek ennyit.

    [ Szerkesztve ]

  • LeadZeppelin

    tag

    Mindenre elvetemült vagyok :D Azért is írtam az első HSZemben,hogy nem riadok vissza a mókolástól,de azt sem vetem meg ha minden egyből működik.

    S annak van valami előnye,hogy referenciamodell?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák