Új hozzászólás Aktív témák

  • kbencee

    aktív tag

    A win7 -bár csak a Vista továbbfejlesztett változata- az eddigi legjobb Windows lett otthoni és KKV felhasználásra. Nagyvállalatihoz fingom sincs, ahhoz nem tudok hozzászólni.
    Ha a WM-ben is annyit tudnának változtatni, mint a desktop vonalon, akkor még lehetne belőle jó rendszer, de jelenleg nem tudom elképzelni, hogy ez 2 éven belül ez megvalósul.
    Átlag 'telefonhasználóknak' tényleg nem a legjobb a felület. Az emberek túlnyomó többsége nem akar szarozni skinezéssel és egyéb tupírozással, nekik túl puritán és nehézkes. Ezen a szinten gyakorlatilag csak egy plusz van, ami miatt WM telefont vennének: az IGO ('ájgós a telóm vaze' feeling)
    Nekem volt Asus P535-öm, a mindennapi életben hülyét kaptam tőle. A legalapabb funkció volt a leghasználhatatlanabb: a telefonkönyv. Ha több programot indítottam, egy idő után úgy belassult, mint állat. Tény, pár napig nagyon jó volt, de csak addig, amíg csak bütykölgettem. A szürke hétköznapokban viszont köszönöm, egy hónap Winmobile-os élet bőven elég volt, váltottam symbianos N82-re.
    De tény, hogy a mostani negatív élményem ellenére hiszem, hogy rengeteg kiaknázatlan lehetőség van még a WM-ban :R
    Egy normális, teljesen átszabott felülettel és az új feature-ök beépítésével talán ez lenne a legjobb.

Új hozzászólás Aktív témák