Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovy79

    őstag

    válasz joysefke #70 üzenetére

    Ezzel az autós példával nagyon mellényúltál...
    Olvasgass utána, hogy milyen visszahívások (gy.k. "hibajavítások") vannak az autóiparban!
    Még egy olyan filléres gyártó, mint a Suzuki is visszahív 20 éves autókat.
    Amerikában olyan törvényi szabályozás van erre, hogy akár egy komplett gyártó lehúzhatja a rolót, ha nem tartja be...

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

  • kovy79

    őstag

    válasz joysefke #236 üzenetére

    Ultra nagy arca (amekkorát tele..@rni sem lehetne) nem neki van...
    Erre reflektáljál már majd, ha ennyire véded a "lovadat"...

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

  • kovy79

    őstag

    válasz joysefke #243 üzenetére

    Ha ennyire nagyon nem értesz hozzá, szerintem nem kellene a témát erőltetned!
    Nővéreméknek kb. 3 éve cserélték (nem, nem volt semmilyen feltétel, mivel életveszélyesnek minősített probléma).
    Maradj a Win10-nél, az jobban fekszik neked!
    Az "amennyire emlékszem" meg a "gondolom" most megállja a helyét?
    Ha valaki mondott egy Win10 problémát és csak ennyit mondott rá, hülének lett nézve, miszerint ilyen érv nincs!
    A probléma ott kezdődik, hogy valakik képtelenek elfogadni olyan érvet, mint "nem tetszik", "több gondom volt vele, mint a korábbival".
    Ezen valakik szerint mindenki hüle, aki nem az ő álláspontján van és egybites user (ala hüle).
    Ebben a topikban nem kevésszer lett mindenki hülének nézve.
    Mondd csak, milyen autód van?
    Tökmindegy milyen, én azt mondom xar és tiszta hüle, aki nem olyan autót használ, mint amit én ajánlok.
    Nem ért az autókhoz?
    Hüle!
    Nem tetszik neki az enyém?
    Hüle, mert úgysem tudja megmagyarázni, hogy miért!
    Olyan kocsid van, mint nekem, de eszi az olajat?
    Hüle vagy, az enyém nem!
    Neked nem kényelmes?
    Hüle vagy, nekem igen!
    Problémád volt vele?
    Hüle vagy, nekem nem volt és ebből kifolyólag senkinek sem lehet!
    Kb. így néz ki a bicskanyitogató kommunikáció (jó, a trollokat kivéve)...
    A #70 példádból kiindulva akkor a te logikáddal mindenkinek 10 évente kötelezően le kellene cserélnie az autóját?
    Csak azért, mert a cég dolgozói nem tettek meg mindent a biztonságért egy pár éves termék esetében?
    Ez az igazi fogyasztói társadalom csecsén felnőtt hozzáállás...
    Mint említettem az amerikai NHTSA a világ legnagyobb autógyárainak a tökét szorongatja és dollár milliárdos büntetéseket szab ki, ha csak egy csavar nem biztonságos egy 20 éves autóban (Dél-Koreában is volt nemrégi példa /BMW, bár itt nem 20éveseknél/).
    Az MS esetében ráadásul irodában, segget meresztő programozókról van szó, akiknek az irodából sem kellene kimenniük.
    Mindezek mellet látszik, milyen munkát végeznek, elég csak az elmúlt 3-4év win8-10 frissítéseit, illetve az azok utáni problémák számát megnézni...
    Az is érdekes történet, hogy hány milliárd PC-n nem biztonságos a pár éves OS, illetve lesz a Win7 (mert ugye az alkotója szerint ez megfelelő) és ezek milyen kihatással vannak a biztonságra, emberekre, egzisztenciákra. Nem, nem csak Bitcoin-t számolgat adott esetben! De ha így is lenne, akkor miért akkora baj szerinted a Win7 frissítések leállítása?. Elvégre ez az egyik leggyakrabban elhangzott érv: "öngyilkos ki nem friss OS-sel éli mindennapjait". Most hirtelen ez nem problémás és "csak Bitcoin-t számol"?
    Lehet ez az egész valakinek tetszik (főleg az, ahogy rád erőltetik <- igen erőltetik, ha tetszik, ha nem), de védeni ezt az üzleti modellt nem biztos, hogy ésszerű...

    (#242) haxiboy, Dél-Koreában is. Európában túl erős a német autólobbi, de ami késik, nem múlik.

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Új hozzászólás Aktív témák