Új hozzászólás Aktív témák

  • Bembee12

    aktív tag

    Én már 2 éve használom az LTSC-t aktivátorral (ha van jobb megoldás, írjátok le) több gépen is. Nvidia kártyával (gtx 1070) semmi gond sincs, Nvidia honlapjáról leszedett driver simán felment.
    Ugyanúgy kell kezelni, mint a többi Windows 10-et, csak nincs benne kb semmi felesleges dolog.

    Én utoljára gyári 2019-es februári iso-ból telepítettem (hu_windows_10_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_7afb1447) 17763.316 verziószámú, lehet van újabb, nekem ezt sikerült beszereznem. Egy Windows Update után a legújabb 2020 augusztusi update is feltelepült (17763.1397).
    Mint mondtam, teljesen jól működik a rendszer, mindössze annyit csináltam, hogy telepítés előtt kihúztam a netet, majd miután feltelepült, kikacsoltam az eszközkezelőben, hogy automatán töltsön le és tegyen fel drivereket, visszadugtam a netet és felraktam a gyártói oldalról letöltött drivereket. Felkerült a Onedrive (nem a Store-os változat)
    Telepítettem a Microsoft Alkalmazás telepítőt, ezáltal MS Store nélkül fel tudok rakni Store-os appokat ha letöltöm direkt link alapján, így felkerült az Óra, Kamera, Diktafon, Realtek Audio Console appok.

    [ Szerkesztve ]

    Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

Új hozzászólás Aktív témák