Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    "Egy Logout teszt alatt olyan fröcsögés kezdődött a kommentekben, amitől szerintem a cikkíró életkedve is elment."

    Aminek azert ugye eleg komoly alapja is volt. Konkretan au, hogy az emlitett konfig minden letezo szempontbol egy hulladek.

    "Az emberek gyalázták a low end hardverrel szerelt laptopot, és persze istenítették a használt üzleti gépet."

    Ennek annyi az oka, hogy egy fele annyiba kerulo hasznalt uzleti gep mindenben komolyabbat nyujt, mikozben a teny hogy hasznalt elhanyagolhato, mivel egy 100k-s konzumer gep 1 ev utan sokkal rosszabbul fog kinezni neked mint egy 5eves uzelti.

    "Bele sem gondoltak, hogy másnak esetleg más az optimális gép, és hogy talán nem hülye az az évi pártízmillió ember, aki megveszi az olcsó laptopokat."

    De igen, az. Ezzel nem cafolod meg, hogy ipari hulladekok ezek a gepek. Ezen az elven az se hulye aki az ATV-t hivja 800ft/percert telefonos joslas miatt, mert azt is rengetegen hivjak. Attol, hogy sok hulye van meg nem lesz valami jo. Az is hulye aki a telefonos josdat hivja , meg az is aki azt a konfigot hajlando volt magaeva tenni amirol a hivatkozott cikked szol.

    "Az a helyzet ugyanis, hogy sok embernek nem kell erős gép. Sőt, nagyon sokan nem is gondolják, hogy az OS 90-120 másodperces bootideje, meg a Facebook 20-30 másodperces elindulása sok lenne. Ők nem sietnek. Ők nem kódolnak videót, nem futtatnak benchmarkokat sem, és ők nagyon-nagyon-nagyon sokan vannak."

    Itt valt vilagossa, hogy nem erted mi a gond. A hw EGY (bar nagyon komoly) problema. Mellette millio masik amit kifejtek ha nem egyertelmu azutan a 260hsz utan amit bar meg nem olvastam el, szinte biztos vagyok benne hogy lesznek akik leirtak mar helyettem, hogy miert tevedsz.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák