Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    válasz Dr.F.E.R.I. #21 üzenetére

    Én is hasonlóképpen gondolok a Wii U-ra, a Wii is a PS3-am egészítette ki, így marad ez a jövőben is, max a PS3 helyére majd PS4 kerül egyszer.

    Jó példa amúgy játékok terén a Smash Bros. A Sony kitalálta, hogy ő is csinál egy ilyen játékot, ez a lett a PlayStation All-Stars Battle Royale és hát nem lett túl sikeres (még a Sony saját játéktesztelő is lehúzták). Szerintem ha most a Smash Bros 4-ből előrendelésben több fogyna, mint ebből a Sony játékból eddig összesen. Vagy ott van összes Kart stílusú játék, a Wii-s Mario Kart-ból több fogyott, mint az összes klónból összesen.

    Egyszerűen van valami extra, valami fűszer, amit csak ők tudnak.

    A Slime draws near! Command?

  • b.

    félisten

    válasz Dr.F.E.R.I. #21 üzenetére

    Nem tudom de nem sok ember engedheti meg magának azt hogy 2 konzol csücsüljön a Tv előtt. legtöbb Játékos igényei szerint választ,és egy konzol mellett teszi le a voksát. erről szól az egész. Sokaknak számít a közösségi szolgáltatás, a PSN /live által nyújtott szolgáltatások és a legfontosabb a játékfelhozatal. Ilyen konzol játékárak mellett legtöbb ember örül ha egy gépre meg tudja venni azokat a játékokat amiket szeret nem hogy kettőre. Bár ha te így állsz akkor jó neked és irigyellek. Mint írtam feljebb WII U tulaj vagyok csak az a különbség köztetek és köztem hogy én reálisan látom a WII-t és Nintendo politikáját ami elkeserítő, főleg hogy látom milyen felhozatalt ad a másik két konzol már indulásra. Nem győznek a játékosok és a felhasználóik kedvére tenni ,ugyan akkor a Nintendo még normális játékokat sem tud kiadni hónapokig a gépre.

    idave #20:attól hogy Power Pc (IBM ) és ATI más a 2 hardver nem csak órajelekben tér el. . persze ha így vesszük az MX 400 és a 560 gtx is azonos csak más az órajel :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák