Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz Hooper #960 üzenetére

    "1. van-e értelme lejátszó vásárlásának, ha a tvben van saját beépített lejátszó?
    csak mert a legtöbb tv USBről, vagy lanrol elég sok formátumot elvisz, ahogy az én samsung tvm is és lehet én nem ütköztem eddig kompatibilitási problémákba mert az esetek 90%ban .mkv-t nézek, vagy sorozatokat .avi-ban."

    Van. A Samu TV tudtommal nem fogja megenni a felíratokat, hangsávot sem tudsz váltani, hogy csak a legfontosabbakat említsem.

    "2. jobb kép/hang minőséget produkál-e mint a TV gyári lejátszója?"
    Ha ez egy Smart LCD TV, akkor nem igen fogod észrevenni az eltérést a képben. Egyébként van.
    Ha normális hangrendszerre van kötve, akkor a Streaming egészen jó hangot produkál az optikai kimenetén.

    "3. típusok között van e lényegi eltérés képminőségben? ahogy eddig néztem a legtöbbnél a problémát csak a különböző formátumok okozhattak gondot, illetve hsz-ek alapján elég sok típusnál írták hogy egyik másik fagy, meg akad stb. Ezt is csak azért kérdezem mert a gyári lejátszó lehet fapadosabb, de fagyás, lassulás lejátszás közbeni megakadás, vagy a filok böngészése közben se nagyon tapasztalható akadozás."
    Lényegi nincs, apróbb van, ami bizonyos esetenként nem is annyira apró.
    Vannak lejátszók, amik jól használhatóak, és vannak, amik meg nem. A Sigmával szereltek szoktak az első csoportba tartozni. Amúgy meg olvasd el a téma indító írást!

    Bár fogadni mernék rá, hogy a másik topikban ezeket 20x kitárgyalták már, ha egy kicsit használod a keresőt..

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák