Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz szaszlaci #689 üzenetére

    Sok mindenben igazad van, de: az infinite black szűrő beépítése óta világosban is tökéletes képet produkál a plazma. A G30 már nem a jegújabb típus és nem is a Pro szűrő van benne, de mégis tökéletes egy napsütötte szobában is. Ha + még az automatikus fényerőkompenzációt is bekapcsolod, tökéletesen alkalmazkodik a szoba pillanatnyi megvilágításához.

    A G30-as képes arra, hogy LCD szerúen "kiégesse" a retinádat, ha éppen úgy szeretnéd.
    Azt felejted el, hogy nem csak az LCD gyártók fejlesztenek, hanem a plazma is tökéletesedik folyamatosan.

    Méghozzá óriási mértékben javultak az utóbbi években gyártott plazmák minőségi mutatói, mind képben, mind fényerőben, mint beégéssel kapcsolatban. Mondjuk itt a Panasonic-ra gondolok elsősorban, nem másra. Nem utolsó sorban a fogyasztás: Mértem az én plazmám fogyasztását sokáig és kb 130-140 watt jött ki átlagban full hd tartalommal nézve. Az LCD sem 50 wattal üzemel, hanem inkább 80-90 wattal. A 60 wattos fogyasztású LCD-ket nézve mindig rosszul lettem az ócska képminőség miatt és mindegy mennyibe kerültek. Ergo a fogyasztás nem lehet perdöntő, főként, ha figyelembe vesszük a plazma jóval alacsonyabb árcéduláját.
    Végezetül a beégés: 4 éve használok plazmát, ez a második és azt a csatornát nézem, amit szeretnék, de még soha nem sikerült beégetnem egyik panelt sem. Hétvégén nemegyszer 10-23 óráig van bekapcsolva a gép és mégsem tapasztaltam semmit a hírhedt beégésből. Tény a RTL Klub-ot csak néha nézem és az ott vetített sorozatokat pedig soha, mert útálom.

    Legeslegutolsó sorban: A világ ÖSSZES szaklapja szerint is a Panasonic plazma a mérték és az etalon képminőség tekintetében. Az összes többi csak utána jön, mindegy mennyibe került és ki a gyártója.

    A Panasonic REFERENCIA- ként van kikiáltva a legnevesebb szakírók és szaklapok véleményei alapján. Nézz utána alaposabban, mielőtt elhamarkodottan ítélsz. A plazma olyan, mint egy megvilágosodás.

    A GT sorozat tesztjei után konkrétan úgy sommáztak: - EDDIGI LEGJOBB TV, ami a szerkesztőségben járt - írták róla. Pedig millás készülékek is jártak már náluk. Biztosan hibbantak mindannyian.

    Attól, hogy rengeteg a Suzuki, még nem jelenti azt, hogy a világ legjobb autója ugye? Remélem érted a célzást.

    Magyarázat: A Suzuki = LCD-vel. :R

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák