Új hozzászólás Aktív témák

  • Invadrr_Zim

    tag

    válasz Rushmachine #11 üzenetére

    a félreértések elkerülése végett nem kritizáltam amit mondtál, elvégre teljesen jogos. én sem tudtam eleinte hova tenni a játékot, miután a WoW PvE-re kihegyezett játékmenetén is túl vagyok, ahol az volt a fájó pont, hogy mindent 20x kellett megcsinálni,hogy meglegyen a gear, és a GW első 3 fejezetével is rettenetesen sokat nyomtam, ahol pedig nincs nagyon lehetőséged tápolni, és csak PvP van miután végignyomtad azt a rettenetesen rövid PvE részt.

    röviden annyi, hogy ízlések és pofonok. HC MMO játékosként 100%ig biztos, hogy másként vélekednék, de így, hogy az elmúlt 3 hétben 1-2 napi pár órákat ülve simán eltötymörgök, és az éppen arra járó emberekkel public questeket csinálok, vagy csak egymagamban a sima questeket, néha pedig scenariózok, nekem tökéletesen megfelel a játék eddig. ami nem jelenti azt, hogy a második vagy a harmadik cikk ami meg fog jelenni a játékkal kapcsolatban már nem a hibáira fog kihegyeződni. elvégre eddig még csak egy fajjal, és azon belül is csak 2 kaszttal játszottam.

Új hozzászólás Aktív témák