Új hozzászólás Aktív témák

  • yerico

    senior tag

    Hála az elmúlt időszak tapasztalatainak csakis úgy vagyok hajlandó csomagot rendelni, ha az eladóról tudom, hogy hiba esetén visszautalja a pénzem, vagy csak utánvét.
    Királyi posta tavaly eltüntette egy külföldi tracking numberrel bíró csomagomat. Szerintük ők nem kapták meg, de a tracking szerint a királyi posta átvette. Természetesen ők nem tudnak semmiféle infot sem mondani, mert ilyen csomag a világon se volt. Paypal visszautalta 60 nap múlva.
    Utána bort rendeltem, sikerült nekik 6-ból 2 üveggel eltörni, de azért át akarták adni azzal, hogy rendezzem le a feladóval, hogy rosszul csomagolt.
    Máskor nem akarták kihozni a csomagot azzal a felkiáltással, hogy túl nehéz, menjek el érte. Igaz, hogy külön ki volt fizetve a házhoz szállítás.
    GLS is egy rakat szar. Értesítést nem küldenek, hogy mikor kapok csomagot, vagy ha igen, akkor nem akkor jönnek, esetleg a sikertelen kiszállítás után jön az értesítés, hogy -4 óra múlva csomagot kapok.
    Szóval inkább veszek helyben bármit, vagy utánvéttel, de előre nem utalok.
    Akinek nem tetszik, attól nem veszek, és nem adok el neki. Ha nem tetszik neki, hogy a büdös nagyfalu helyett máshol is élnek emberek, és nem csak ott lehet személyesen találkozni, akkor el lehet felejteni.

Új hozzászólás Aktív témák