Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz SunMount3r #3 üzenetére

    A W10 azért annyira már nem lassul, mint régen. Az SSD pedig nagyon kis tempós benne. Nekem egy Celeron 847 HTPC is van itthon, de ez a kis dobozka bőven jobban teljesít.
    Véleményem szerint az nagyon sokat dob a terméken, hogy a Windows benne van az árban.

    Az, hogy nincsenek további vámköltségek, az azt jelenti, hogy Ár+szállítás a webshopból (SPEmall) az összköltség.
    A szállítás magában foglal egy prepaid TAX nevű szolgáltatást, ami azt jelenti, hogy Hollandiában vámkezelik a kütyüt és Te már EU-ból kapod a terméket leadózva, így egyéb költséged nincs.

    (#2) ace05

    Igen, de fingom sincs milyen játékokat nézzek meg. Ha jönnek tipek (ingyenes, vagy demo) játékokra, akkor szívesen megnézem.

    [ Szerkesztve ]

    https://utdetailing.hu/

  • interstate76

    addikt

    válasz SunMount3r #3 üzenetére

    Én egy N3520-as CPU-val szerelt, kibelezett (értsd: kijelző nélküli) laptopot használok hónapok óta és nem tapasztalok belassulást. Jogtiszta win10-zel vettem egy általam rendesen ki nem használt, kétlemezes NAS és egy wines mini PC kiváltására, és maximálisan bevált:
    - optibay keretben a megosztott vinyó
    - hónapok óta, gond nélkül fut rajta a Plex, amit percek alatt sikerült konfigurálni (ellentétben a NAS-sal, ahol órákig szenvedtem parancssorban, mire sikerült életet lehelni belé)
    - monitorra kötve irodai gép
    - Horizon Go appot futtatva set-top-box
    - Xbox One appot futtatva játékgép (volt, amíg megvolt a One S-em)
    - torrentezésre is használom (nem vagyok egy nagy letöltő)
    - médiaplayerként én S905-ös CPU-val szerelt mini pécéket használok, de az N3520 is vitt minden, általam próbált fhd tartalmat
    - teljesen passzív hűtés és nagyon alacsony (idle kb. 6, meghajtva max. 8-9W óránkénti) fogyasztás

    Na, a cikkben tárgyalt mini PC CPU-ja nyers erőben is jobb egy kicsit, mint az én gépemben lévő, emellett pedig az integrált videókártyája sokkal jobb. Ettől még nem lesz játékgép, de nagyon jó kis konfig!

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • tuki2200

    senior tag

    válasz SunMount3r #3 üzenetére

    Gearbest-en is szokott belole lenni, tobb verzio is, lehet EU raktarat valasztani es akkor nincs vam :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák