Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz interstate76 #12 üzenetére

    Emlékszem, erről sokat beszéltünk az Intel MiniPC topikban. Pontosan az volt a bajom a korábbi miniPC-kkel, hogy nem volt meg bennük a gigabit LAN és normális tárhelybővítés.
    Ha volt is LAN, akkor valami USB bus-ra kötött lassúság volt. Ez a kis doboz most egy teljes értékű számítógép, ami nagyon pici helyet foglal el.
    Szerintem nagyon jó cucc. :)
    Koca játékra szerintem elég lehet egyébként, de nyilván nem fog a DOOM-ban FPS rekordokat döntögetni.

    [ Szerkesztve ]

    https://utdetailing.hu/

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz interstate76 #12 üzenetére

    Oké, lehet a tiedben már jobb proci van, aminél nem nyers MHz-ek száma a döntő, de pl. az én T4300-as 2.1GHz-es, 4GB RAM-os notim-on azért már pár év után elég csiga lett a Windows. Pedig ugye ez is "rendes" Pentium, még csak nem is Celeron és amikor vettem a notit 2011-ben azért hosszabb időtállóságot vártam volna el a hardware-től. Speciel már az 1080p-s YT videókat sem tudja akadás nélkül lejátszani és bármilyen komolyabb hálózati tevékenység iszonyat be tudja laggolni a rendszert. Pedig kb. nuku játék volt rá eddig telepítve és egyéb szoftverből se olyan irdatlan sok, + rendszeresen CCleanerezem, de itt már csak az újratelepítés segít.
    Mondjuk ez a 1080p YT problémát még nem fogja megoldani, szerintem ehhez alapból kevés a kakaó. Ezért voltam annyira szkeptikus amikor olvastam, hogy egy 2GHz körüli "Celeron" a magja a dolognak.

    Amúgy nálam is a NAS szerepét tölti be a LAN-on, ha szépen leállítgatok előtte minden hálókártyát/procit igényló cuccot, akkor perfektül osztja a stream-et az USB HUB-on rákötött 3db külső winyórol is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák