Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    Nekem id.3 van, tavalyi, a kis, nettó 45 kw akkuval és csak 110 kw (150 le) de szintén 310nm.
    A hatótáv nyilván gyengébb de a belső része középkonzol kijelzők kormány stb. mind ugyanilyen. Sokan megjegyeztek a csúszkak kivilagitasanak hiányát, és meglepett hogy az id4-5 ben nem csináltak ezt meg az id3 után de igazából ami sötét este az a hőfok, mert hangerőt lehet a kormányon is nyomni.
    A hőfok viszont bejön a kijelzőn, ha a kivilágított klíma gyorsgombot vagy a kijelzőn a mindig ott lévő klíma részre rá nyomok. Persze a kodiaqban sokkal könnyebb vakon a hőfok tekerőt tekerni de ennyi szerintem belefér.

    A lényege a kocsinak (ha olyan mint az id3 a többi kategória tarshoz képest) viszont kimaradt.

    A futómű sportosabb feszesebb, illetve az id3 a kompakt méretben elég ritka a hátsó kerék hajtás miatt (i3 és Honda e jóval kisebb autó, a Leaf Niro Kona Ioniq - nem az új ioniq 5 - mind első kerekes.)

    Negatívum hogy a frunk hiányzik az id-kbol.
    Viszont a csomagtér alatt van egy rés ahová befér az egyik kábel.

    A visszapillantó aljában lévő kilépő fény mókás mintát rajzol de gyakorlatilag semmire se jó (koncentrikus hectagonok talán...)

    Ha már kütyü ki lett hagyva az id app is ami a telefonról indítható idozitheto hűtés fűtés miatt jó viszont menet adatokat grafikonokat nem tud pl amit a Skoda app simán akár több hónapra visszamenőleg (fogyasztás grafikonok).

    Gondoltam aki ilyesmit akar annak hasznos de az e autó topicba több az infó.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák