Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prevent

    aktív tag

    válasz callmeakos #45 üzenetére

    Még 3 év és a galaxy S7 illetve Iphone 7 korában Ugyanilyen Smartokat csak 1 Gb rammal és kétmagos proceszorral 7.990 Ft-ért el lehet hozni kártyás csomagban. Legalábbis én erre következtetek az elmúlt évek alapján. Az is biztos, hogy a ZTE visszaesik itthon.

    Húszért is jó vétel lenne. Galaxy mini meg Y is 25-26...Android 2.3.6-al(!)

    Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

  • Prevent

    aktív tag

    válasz callmeakos #54 üzenetére

    Igen ZTE fronton nekem is vannak tapasztalataim:(

    Tényleg ez az igazi jóárasítás. Itt állok az egyik nagy plázában. T és Telenor nem győzött meg az aktuális termékkínálatukkal. Mostmár biztos, hogy megveszem második telefonnak. Most értem Voda elé. Kong az ürességtől. Na majd délután.Mondhatjuk jó időben értem ide. És itt most nem a csendesen működő klímára gondoltam. Sorra kerültem. Kedves robothangú nősténysoviniszta hölgy segít a papirok kitöltésében. Addig egy kósza gondolat vakarta a fejemet belűlről. Én ezt a telefont harmadik napja figyelem a panelházunk oldalán az alábbi tényezőkön gondolkodva...Mi lehet ez?Egy újabb zárt rendszerű telefon az LG-től? Egy olcsó előfizetéses telefon? Mobilarenán fellelhető a tesztje?... Papírok kitöltve Sim behelyezve ,megy mint a sóhaj. Most állok az utcán.Lenézek a Vodafonos kis szatyromba. Picit zavarba jövök, soha nem voltam még Vodafonos. Rájöttem a Smart Mini vásárlásával csak egy kompromisszumot kellett kössek. Azt ,hogy lett egy Vodafonos számom. Vállalható.

    Köszönöm a tesztet. Ha nem lett volna most nincs Smart minim!:)

    Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

Új hozzászólás Aktív témák